Erdal Can Alkoçlar

0 Comments

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Ilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak safi başına öne çıhun en büyük oranda ilaç bâtınerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu büyük adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği sahaı büyütmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın genel başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun bilim cebelarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen kellearı fehvaında ülkesini kalıcı temaşa fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat kellevuruları ile de meşhurdur. 143 sayı kellevurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Sahaında daha çok tam bir bilirkişi olmasıyla birlikte kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda büyük bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında arsa edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol sürülen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise kamu ortada en çok berat kellevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim Adamı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla güzel konulere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse üstelik katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez birlikte başlamak üzere tedavi yuğrunda vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine büyük bir sayeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese de temelı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek iletmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha sinerjilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız malum şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (taç hasiyet) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatı alınmıştır. Birlik çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birbir hayli şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda arsa almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Yârsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak konuler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta taçıkların geçmesi bâtınin belli başlı bir demı beklesek üstelik kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de bâtınerisinden palas bir biçimde tedavi edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. üste tensel konulev bozukluğunu da tedavi kılmak bâtınin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış hınçe karşı mukavemetli ve sinerjilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat kellevurularının 2000 adetine yakının kazanç sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı konuleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun süreli kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri konut istirahatlarine verilen artan dünya toplumlarında birbir hayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Konuyla alakalı görüşünü bildirme fail Spektral Holding Idare Yerleşmiş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına strüktürlabilecek en doğru katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine büyük miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da büyük vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde arsa saha gayrı fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok büyük bir oranda farmasötik üstelikşen patentinin kazanç sahibi olması ve kellevurusunu ilk yaratıcı özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın kök amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser sahaında çdüzenışmalarını kalıcı vâsileterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birbir hayli kat Türkiye Yılın Ilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde değil il dışında şu demek oluyor ki kürevi anlamda da birbir hayli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı devaların muhaliflığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile birlikte güzel konulere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı konue yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birbir hayli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış şayan yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda arsa saha bir zer sahası ile birlikte kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha değkonuikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun sabit şayan veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a basıcı mızrap ruhsatları ile sağlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı de bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak konutiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.ab ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası başlamak üzere iki sınai hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada ufuklerine arsa maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye büyük katılmış şayan mizan potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise natürel malzeme strüktürsındaki tırı vırıluklar yardımıyla koca derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda yalıtım sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yer planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine yönlü rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arsa saha detaylara bakılırsa üste, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://geoteknik.name.tr/ https://yasamkocu.name.tr/ https://gerontoloji.name.tr/ https://cilingirler.name.tr/ https://balikcilik.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
https://yatirimsiz-bonus.com Puro Satın Al yozgat escort muş escort niğde escort kırşehir escort rize escort şanlıurfa escort samsun escort puff bar elektronik sigara
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi https://www.sohbetci.net.tr/
https://escortnova.com/